Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Z Paříže do celého světa v C s LH/Swiss kolem 1.000 eur. Napřiklad EZE, SYD, AKL

0 Citovat

jde to jeste naklikat, hledam pro kamarada s jednim prestupem (vozickar), terminy 8/7-21/7, air france stranky

0 Citovat

ted zaplaceno (16:13) a letenky na dalsi dny jeste vidim, ale mizi rychlosti blesku


0 Citovat

Daniel napsal(a):

jde to jeste naklikat, hledam pro kamarada s jednim prestupem (vozickar), terminy 8/7-21/7, air france stranky


Hawai se da z BUD s jednim prestupem jo ? Ja mam KLM s AMS / YVR oba smery, YVR - HNL potom operuje westjet..

0 Citovat

pardon, on chtel do Miami

0 Citovat

Co jsem viděl kombinace s Westjet, tak tam byly ty dva lety economy.

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Co jsem viděl kombinace s Westjet, tak tam byly ty dva lety economy.


Me to ukazuje oba lety business - je to operovane 737-800, kde by podle internetu meli byt k dispozici (datum nevim) docela slusna nova sedadla.. Akorat u KLM sem si uz booknul vsechny sedadla, ale u Westjetu mi nefunguje booking ID, takze nemuzu najit svoji rezervaci, abych se mrknul na cem budeme sedet..
0 Citovat

Westjet zatím nové sedačky nemá, je to takový ten evropský business class.

0 Citovat

cali napsal(a):

Nesměle se koukám po alternativě za zrušený let s CA a ve stejném termínu, tedy 1.-10.5  BUD-HNL za pěkných 12.260,-Kč v kombinaci KL/AF. Termínu hafo + další US destinace.

V business?

0 Citovat

Ano, bylo to až do ledna, ale už je pozdě.

0 Citovat

Vzal jsem to portoriko v prosinci. 13k/pax. Uvidime, jestli to vydrzi

0 Citovat

Uvidíme. Bohužel čím déle to drží, tak šance klesá.

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Uvidíme. Bohužel čím déle to drží, tak šance klesá.

Presne toho sa obávam aj ja.

0 Citovat


aj ked take SJU na webe KLM funguje ako standartna cena...ziadna chyba

funguje este nieco ine z Karibiku?

0 Citovat

Je to pouze do USA, takže Americké panenské ostrovy (STT), což je ale asi nejdražší destinace na Zemi. :D

0 Citovat

Kdo jste kupovali přes Deltu, došel vám hned email s rezervací ? Když jsem dal zaplatit, tak se po chvíli web vrátil zpět na výběr letů. Blokaci na kartě ale mám. Tak teď těžko říct, jestli to prošlo nebo ne :D  

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Kdo jste kupovali přes Deltu, došel vám hned email s rezervací ? Když jsem dal zaplatit, tak se po chvíli web vrátil zpět na výběr letů. Blokaci na kartě ale mám. Tak teď těžko říct, jestli to prošlo nebo ne :D  

Ahoj, stejný problém jsem řešil min pátek. Strhlo mi to z karty (blokace), ale letenky nikde. Zavolal jsem na deltu (225 439 798) a letenky zaslali obratem.

0 Citovat

Jakub napsal(a):

Ahoj, stejný problém jsem řešil min pátek. Strhlo mi to z karty (blokace), ale letenky nikde. Zavolal jsem na deltu (225 439 798) a letenky zaslali obratem.

Když jsem si naklikal stejnou rezervaci znovu, tak tam byly volné i sedačky, které jsem si předtím vybral. Rezervoval jsem to znovu a letenky se už vystavily. Když vyhledám rezervaci podle čísla karty, tak mi to najde jen jednu. Tak snad jsem to koupil jen jednou :)

0 Citovat

Já takhle kupoval LATAM v J, přes Chillskou mutaci jsem došel 2x k platbě a pozadaní všeho to hodilo kolečko a spadlo to, tak jsem to koupil přes jinou mutaci, no prdel se mi na chvíli sevřela :D Ale vzalo to jednou pouze platbu. Ale mě to sedačku hned uvolnilo, kterou jsem kupoval, ale kolega je měl blokované pořád... 

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Uvidíme. Bohužel čím déle to drží, tak šance klesá.

na eticketu mam booking class I, coz je podle webu delty deeply discounted business class. To nasvedcuje tomu, ze se nejedna o chybu a mohlo by to vydrzet

0 Citovat

potřebují cash, proto ty ceny :-) value je ekonomická třída plus 50%

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Kdo jste kupovali přes Deltu, došel vám hned email s rezervací ? Když jsem dal zaplatit, tak se po chvíli web vrátil zpět na výběr letů. Blokaci na kartě ale mám. Tak teď těžko říct, jestli to prošlo nebo ne :D  

Delta má nejakú divnú stránku. Tiež som klikol na nákup a nič sa nedialo. Potom som skúsil v inom prehliadači a chvíľu trvalo, kým sa mi kurzor nad tým tlačítkom zmenil na ruku, ktorou išlo kliknúť. Letenky našťastie prišli len jeden krát. 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Já takhle kupoval LATAM v J, přes Chillskou mutaci jsem došel 2x k platbě a pozadaní všeho to hodilo kolečko a spadlo to, tak jsem to koupil přes jinou mutaci, no prdel se mi na chvíli sevřela :D Ale vzalo to jednou pouze platbu. Ale mě to sedačku hned uvolnilo, kterou jsem kupoval, ale kolega je měl blokované pořád... 

Snáď každá aerolinka na svete vracia peniaze pri double bookingu na rovnaké mená, takže najhoršie čo by sa mohlo stať, že by tá suma bola pár dní "blokovaná".

0 Citovat

Daniel napsal(a):

je to mozne i pres vanoce, mixed cabin, ale hodne dobry deal. ja mam letos s nakupama hotovo, kreditka taktez....

Ja jsem s nakupem letenek na tenhle rok taky skoncil. Ve druhe polovine roku mam jeste nejake volno, ale uz ted vim, ze nektere cesty naplanovane na jaro / zacatek leta budu muset presunout na podzim. Zrovna pristi tyden jsem mel letet s LH v C z Nemecka. Vzhledem k tomu, ze let se uskutecni, nemam narok na refund, ale LH nabizi zdarma zmenu terminu....

Jinak teda koukam ze ceny do NA porad drzi, tak to asi opravdu bude regulerni promo akce, krome ty Hawaje, to byl zjevne error.

0 Citovat

 poradíš mi, prosím, kde vidíš funkční ceny? já nikde nic nevidím :(

0